User menu

Sign up Login

vfxAlert ile Türkiye'de kazançlı
ikili opsiyon ticareti. Türkiye

vfxAlert, ikili opsiyon ticareti için en iyi yazılımdır.

Yazılım işlevsellikle beraber kolay ve sezgisel bir tasarıma sahiptir. Uygulama farklı ülkelerde ün kazandı. Ve şimdi Türk traderlar da vfxAlert işlem topluluğuna katılabilir ve yazılımın kalitesini deneyimleyebilir.

Türkiye'de ikili opsiyon ticareti

Foreks ve ikili opsiyon brokerları için Türkiye'de katı kurallar var. Türkiye'de ikili opsiyon ticareti için yerel bir broker kullanmayı planlıyorsanız yönetmelikler çok katı olabiliyor. Brokerların, Türk makamlarından izin almak için zahmetli bir lisanslama sürecinden geçmesi gerekiyor. Yerel düzenleyici kurum olan Sermaye Piyasası Kurulu'ndan (SPK) lisans almadan bu piyasada faaliyet göstermek kesinlikle yasak.

Ayrıca ikili opsiyonların satışı da yasaktır. SPK, bu oldukça değişken ticaret aracıyla uzun süredir mücadele ediyor. Bunun finansal bir araçtan ziyade kumar ürünü olduğunu savunan Türk yetkilileri, geçmiş dönemlerde ikili opsiyon sağlayıcılarını dava açmak ve internet sitelerini engellemekle tehdit ettiler. Bu nedenle Türkiye'de trading yapıyorsanız yabancı bir broker seçmeniz ve VPN kullanmanız daha iyidir.

Türkiye'deki ikili opsiyon traderları

Türkiye'nin büyük ölçüdeki serbest piyasa ekonomisi endüstri ve turizm sektörüyle yönetilmektedir. Türkiye, Ortadoğu'nun ekonomik liderlerinden biri olmuştur. Ülkedeki ekonomik büyüme, pek çok traderı cezbetmektedir. Trading, Türkiye'de günden güne popülerlik kazanıyor. Ancak Türkiye'de ikili sinyaller için yerel hizmetler bulunmamaktadır.. Bu nedenle traderlar, vfxAlert gibi yabancı analitik yazılımlar kullanıyor.

Neden vfxAlert ile işlem yapmalısınız?:

En doğru ve ayrıntılı sinyaller

Teknik analiz için pek çok faydalı analitik araç

Gerekli tüm bilgiler tek bir çalışma penceresinde görülür

Dilediğiniz broker ile çalışabilirsinizr

Telegram botu bağlayabilir ve sadece gerekli sinyalleri alabilirsiniz

Sinyalleri Türkiye'de kullanmadan önce dikkat etmeniz gerekenler

vfxAlert sinyalleri ile Türkiye'de çalışmaya başlamadan önce aşağıdaki önemli noktalara göz atmanızı öneririz.

Yasallık

Brokerlarınız ile iletişime geçin ve platformlarının Türkiye'de yasal olup olmadığını sorun. Farklı varlıkların alım satımıyla ilgili düzenlemeleri inceleyin.

Para birimleri

Türkiye'deki mevcut döviz çiftini belirleyin.

İnternet bağlantısı

İyi bir Wi-Fi ya da mobil internet bağlantısı bulun çünkü sabit bir internet bağlantısına ihtiyacınız olacak. Traderlar bazen opsiyonu satmak veya satın almak için saatlerce doğru zamanı beklemek zorunda kalır. Gerekirse bir VPN kullanın.

Türkiye'de para yatırmak

ürkiye'de yasal olan güvenli uluslararası ödeme hizmetlerinden yararlanın. WebMoney, Visa, Skrill veya diğer seçenekleri kullanabilirsiniz. Ödeme sistemini seçtikten sonra para birimini seçin ve para yatırın. "Ödemeye Geç" seçeneğini tıklayın.

Türkiye'den para çekmek

Türkiye'de mevcut olan para çekme yöntemini seçin. Müşteri yorumları iyi olan, uluslararası hizmetleri seçmeye çalışın.

Türkiye'de trading yapmak

İkili opsiyon ticareti yüksek karlılık, uygunluk ve basitlik gibi nedenlerle çok popüler hale geldi. Traderların kar seviyesi, trading stratejilerine ve iyi bir para yönetimine bağlıdır. Traderların faydalı olma düzeyleri de trading stratejilerine ve iyi bir para yönetimine bağlıdır.
Türkiye'nin finans sektörü, Maliye Bakanlığı tarafından bu sorumlulukla görevlendirilen Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) tarafından düzenlenmektedir. Türk düzenleyicinin temel hedefleri, yerel finans piyasasının istikrarını sağlamak, müşterileri korumak ve tüm borsa katılımcılarının operasyonlarını denetlemektir. SPK, Türkiye'deki tüm yasal gereklilikleri karşılayan yetkili foreks brokerlarına lisans verilmesinden sorumludur. Kurum, tüm lisans sahiplerinin kendi yönergelerine bağlı kaldıklarından emin olmak için yakından inceleme yapar. Kuralları ihlal ettiği tespit edilen şirketler ağır yaptırımlarla karşı karşıya kalır.

Türkiye'deki trading sinyalleri

Trading sinyalleri, traderların belirli bir seçeneği almasını veya satmasını tavsiye eden bilgilendirici uyarılardır. Sinyaller fiyat, son kullanma tarihi ve döviz çifti gibi opsiyon hakkındaki ana bilgileri içerir. Sinyalin bilgi kalitesi, traderların çalıştıkları yazılıma ve brokerlara bağlı olarak değişmektedir. vfxAlert ikili opsiyon sinyalleri ise çok detaylı ve doğrudur. vfxAlert sinyalleri Türkiye'de yasal olarak kullanılabilir.
Sinyaller kullanışlıdır çünkü sinyaller tradera opsiyonla ilgili gerekli tüm bilgileri sağlar ve karlı işlemlerin sayısını artırır. Trading sinyalleri, işlemin başarılı bir şekilde sonuçlanmasını tahmin etmenize ve zamandan tasarruf sağlamanıza yardımcı olur. Ancak sinyalin sadece bir öneri olduğunu aklınızda bulundurmalısınız. Opsiyonun alınacağına mı yoksa satılacağına mı karar verecek kişi trader olacaktır.

vfxAlert özellikleri ve araçları

vfxAlert, çevrimiçi olarak çok çeşitli analitik araçlar sağlayan profesyonel bir trading yazılımıdır. Bu yazılımla birlikte trader, dilediği broker ile çalışabilir ve trading sinyalini tek bir çalışma penceresinde görebilir. vfxAlert ayrıntılı çevrimiçi grafikler, trend göstergeleri, ekonomik takvim ve ısı haritalarını içerir. Traderlar çevrimiçi olarak çalışabilir veya uygulamayı bilgisayarlarına indirebilirler. Ayrıca hizmet, sinyallerin Telegram messenger yoluyla alınmasına izin verir. vfxAlert mobil uygulamasını da akıllı telefonunuza indirebilirsiniz. Çok kullanışlı olan mobil uygulama, masaüstü sürümüyle aynı işlevselliğe sahiptir.

vfxAlert ile işlem yapmaya nasıl başlanır?

vfxAlert ile çalışmak çok kolaydır. Program hem acemi traderlar hem de profesyoneller için uygundur.
Tarayıcı penceresinde çevrimiçi işlem yapabilir ya da yazılımı bilgisayarınıza veya akıllı telefonunuza indirebilirsiniz. vfxAlert
ikili sinyaller ile işlem yapmaya başlamak için şu adımları izleyin.

ÜCRETSIZ HESAP AÇIN

Ücretsiz hesap açın. Trading stratejileri geliştirmek ve pratik yapmak elzemdir. Ücretsiz hesabınız sayesinde finansal kayıplar yaşamadan işlem yapmayı öğrenebilirsiniz.

Sign up

Your Email
Password

VARLIĞI SEÇIN

İşlem yapmak istediğiniz varlığı seçin. Hangi döviz çiftinin en yararlı olduğunu bilmiyorsanız Türkiye'deki foreks oranları hakkında bilgi edinin. Farklı para birimlerinin dönüştürmelerini karşılaştırın ve Türkiye'deki en yüksek orana sahip olanları seçin.

BROKERI SEÇIN

Dilediğiniz brokerı seçin

GÖSTERGELERI AYARLAYIN

Grafik modelini ve gerekli göstergeleri ayarlayın.

IŞLEM YAPMAYA BAŞLAYIN

Ücretsiz hesapta işlem yapmaya başlayın.

Free

BILGI EDININ

Farklı stratejiler hakkında bilgi edinin, eğitim videoları izleyin ve farklı teknikleri deneyin. Benzersiz stratejinizi oluşturun.

PRO HESABA GEÇIN

Gerçek fonlarla işlem yapmak için yeterince alıştırma yaptığınızda Pro hesaba geçin. Pro hesap ile birlikte ısı haritaları, sinyal istatistikleri ve diğer analitik araçları edineceksiniz. Ayrıca Pro hesabınızla bitcoin, litecoin, ethereum gibi kripto para işlemleri yapabilirsiniz.

TELEGRAM ILE BAĞLAYIN

Sinyalleri akıllı telefonunuza almak için vfxAlert'ı Telegram messenger ile bağlayın.

İkili trading yapmaya hazırsanız vfxAlert uygulamasını indirebilir ve tüm bu harika araçları deneyebilirsiniz. Uygulamayı Windows veya MAC OS sisteminize

yükleyin veya vfxAlert mobil uygulamasını akıllı telefonunuza indirin ve avantajlı işlemlere hemen başlayın.

İNDİR